qr-code-kullanc4b1mc4b1-300x110

HHHHCITY Web Ekibi olarak, verilen hizmetlerden biri de; Kişisel Gelişim ve Şifacılık Eğitimleri için tasarlanan Ders Notları, Sertifika gibi.. tüm belgeler QR KODU oluşturularak veri tabanında kayıt altında tutularak site içerisinde tescillenmesi sağlanıyor. Gerektiğinde sorgulama ve dosyalara ulaşma için  QR Kodu taranarak web sitemiz üzerinden ulaşılabiliyor. Aşağıdaki Örnek Sertifika ve QR Kartı üzerinde görülen QR kodları taranarak, web üzerinden sitemizde tescilli ilgili sertifikaya ulaşılarak te’yid ediliyor.

Uygulama nasıl kullanılıyor:

Mobil cihazınızda henüz yüklü değilse, herhangi basit bir ‘QR Code Reader’ ‘QR Kod Okuyucu‘ uygulaması indirin. Uygulamayı açın ve kameradan QR Kodunu tarayın ve çıkan seçeneklerden linki tıklayın. Sitede tescil edilmiş orjinal sertifika karşınıza çıkacaktır. Linkte çıkan Orjinal Sertifika, 300 dpi çözünürlüğe sahip olup, çıktı almak için uygundur, üzerinde QR Kodu bulunmamaktadır.
Böylelikle, site üzerinde tescillenen Sertifikanın orjinalliği teyid edilmiş olur.

***Gerçek ve yetkileri dahilinde verilmiş olan sertifikalarımız kopya ve sahteciliğe karşı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile koruma altındadır. Tarafımızdan verilen sertifikaların mülkiyeti horizon group’a aittir.Kopyalanamaz değiştirilemez iltibas ve iktibas edilemez sadece kaynak gösterilmek şartı ile alıntı yapılarak paylaşılabilir.

rgm18_tr_qr_

thumbnail_horizontal_qrc_kristin_fjermeros_rgm18_certificate

reikimasterteacher_dp_en_qr_

thumbnail_horizontal_qrc_kristin_fjermeros_rgm18_certificate

Not: MEB’na bağlı kurum ve kuruluşların dışında verilen sertifikalar Özel Evrak niteliğindedir. Özel Evrakların gayr-ı resmi olarak kendi alanlarında geçerliliği olsa da resmiyette bir geçerliliği yoktur.

QR Kodu (Kare-Kod) Tasarımları hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen bize ulaşın :
e-mail : hhhcity.com@gmail.com

ya da Form üzerinden iletişime geçin lütfen (uygun olduğunuz saatleri belirterek, sizi aramamız için tel no bırakabilirsiniz.)
[si-contact-form form=’4′]